Novinky

PONUKA PRÁCE VO VIEDNI

25. august 2016

Milí nemecky hovoriaci čašníci!

Gastronomická skupina JM Café Group, ktorá v Bratislave prevádzkuje niekoľko dobre fungujúcich kaviarní, sa rozrastá do zahraničia. Už čoskoro otvoríme v populárnom viedenskom Donau Zentre kaviareň La Crema. Pôjde o tretiu pobočku úspešnej siete La Crema, ktorú poznáte z nákupných centier v Aupak či Eurovea. Obsadzovať budeme pozície manažér, čašník a barista, ako aj pomocné sily. Vaše životopisy posielajte na adresu info@meinlcafe.sk – prosíme len vážnych záujemcov, ktorí by mali mať nasledúci profil:

Nemecky hovoriaca žena alebo muž s praxou v gastronómii (za vášeň ku káve dostaneš plusové body). Tvojou prednosťou je zodpovednosť a dochvíľnosť (aj na dlhú vzdialenosť), rada či rád nosíš úsmev na perách. Takisto sa rada či rád rozprávaš s ľuďmi, nie si konfliktný/á a dokážeš vyjsť v ústrety. Rada či rád sa učíš novým veciam a máš zmysel pre poriadok (aj ten, čo nevidno). Plusové body tiež radi rozdávame za kreativitu, nápaditosť, sledovanie trendov, či zlepšovanie toho, čo už je vymakané.
Ak ešte pošleš aj krátky motivačný list v nemčine, všetky plusové body sa zdvojnásobia.

Ponúkame výborné platové ohodnotenie, o ktorom Ti bližšie napíšeme e-mail, alebo povieme osobne na pohovore. Vaše životopisy môžete posielať na náš e-mail info@meinlcafe.sk

Reštaurácia Hurricane’s zrušená

1. december 2015
Vážení zákazníci, touto cestou by sme vám chceli oznámiť, že naša reštaurácia Hurricane’s už naďalej nebude v prevádzke. Novému majiteľovi priestoru držíme palce a želáme veľa úspechov pri výstavbe nového projektu.

Zrekonštruované kaviarne

15. november 2015
Rok 2015 sa pomaly blíži ku koncu a pre nás bol veľmi náročný. Počas roka sme stihli zrekonštruovať tri kaviarne. V marci sme spustili rekonštrukčné práce v našej kaviarni na nábreží Eurovei. Z kaviarne Julius Meinl Lounge sa stalá druhá La Crema v poradí. Rozhodli sme sa túto pôvodnú značku z nákupného centra Aupark rozšíriť, a to z dôvodu jej veľkej obľúbenosti. Na tomto koncepte si dávame extra záležať a ďakujeme našim zákazníkom, ktorí nám svojimi návštevami dokazujú, že to robíme dobre. Kaviareň La Crema v Eurovei je odrazom najnovších trendov v gastronómii, a to nielen svojou jedinečnou ponukou zákuskov, jedál, nápojov, či jedinečnou kávou Julius Meinl 1862 Premium, ale aj exkluzívnym interiérom, na ktorom sme spolupracovali so špičkovými architektmi a dizajnérmi. V letných mesiacoch je táto kaviareň vyťažená do posledného miesta, v zime je nálada pohodová a naši hosti si popri jedinečnej ponuke môžu posedieť pri shishe s krásnym výhľadom na Dunaj.

V septembri sme sa pustili do zvyšných dvoch rekonštrukcií a na rad sa po šiestich rokoch dostali kaviareň Live Cafe v Auparku a kaviareň Julius Meinl na prízemí v Tescu na Kamennom námestí. Obe kaviarne momentálne vyzerajú veľmi štýlovo a sú dôkazom, že aj tradičné sa dá previesť do moderného, ak sa spojí dobrý nápad, dobrá ponuka a hlavne dobrý úmysel. Našim nosným lákadlom sú skvelé zákusky, na ktorých kvalite si naozaj potrpíme, a preto sme pri výbere dodávateľa extra opatrní. Momentálne si môžete pochutiť na tých najkvalitnejších tradičných zákuskoch, ktoré sú vždy čerstvé a chutné. Príd’te sa presvedčiť.

Ponuka práce

Chceš sa aj ty stať súčasťou Julius Meinl Cafe Group tímu? Chceš pracovať na slnečných terasách v Eurovei, Auparku či v centre mesta? Kontaktuj nás! Pripoj sa k nám, program zaškoľovania práve začína. Hľadáme zodpovených pracovníkov, študentov na sezónne práce, pomocné sily, ako aj zamestnancov na hlavný pracovný pomer. Viac informácií na telefónnom čísle +421 903 447 499 alebo posielajte životopis aj s fotkou na info@meinlcafe.sk.

BIO čaje

Príďte k nám ochutnať novinku! Odborníci z Julius Meinl pripravili nový koncept exkluzívnych bio čajov, ktoré vám na naservírujeme v keramickej konvičke. Vyskúšajte jedinečné príchute, ako sú napríklad Marocká mäta, Zázvor a citrónová tráva, Ovocn symfónia, Biely čaj s broskyňou, Zelený čaj s bobuľami Acai, Zelený čaj s jasmínom, Rooibos s vanilkou a mnoho ďalších. Prídite ochutnať – kvalita čaju vám pripraví jedinečný gurmánsky zážitok.

fotka (2)